LÍNIA Trenčín, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46291865
DIČ: 2023323775
IČ DPH: SK2023323775
Nová 179, Trenčianska Turná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 179, Trenčianska Turná Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 18. 6. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 9. 2011
Spisová značka: Sro/24880/R
Predmet podnikania (výber): reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimír Oravec od 28. 7. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LÍNIA Trenčín, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 13,4 tis. € a tržby jej narástli o 48 % na 353,4 tis. €.

353,4 tis. €
Tržby
13,4 tis. €
Zisk
360,1 tis. €
Celkové výnosy
132,6 tis. €
Aktíva
76,9 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,2 tis., 2022 2,9 tis., 2023 793, 2024 10,5 tis., 2025 13,4 tis.202133,2 tis.20222,9 tis.2023793202410,5 tis.202513,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 294,1 tis., 2022 209,6 tis., 2023 205,2 tis., 2024 238,4 tis., 2025 353,4 tis.2021294,1 tis.2022209,6 tis.2023205,2 tis.2024238,4 tis.2025353,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 353,4 tis. € 13,4 tis. €
2024 238,4 tis. € 10,5 tis. €
2023 205,2 tis. € 793 €
2022 209,6 tis. € 2,9 tis. €
2021 294,1 tis. € 33,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,9 tis. €
  • Zásoby1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky44,5 tis. €
  • Finančné účty63,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov58,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,4 tis. €
  • Rezervy468 €
  • Dlhodobé záväzky9,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky45,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LÍNIA Trenčín, s. r. o. v konkurze?

LÍNIA Trenčín, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LÍNIA Trenčín, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LÍNIA Trenčín, s. r. o. tržby 353,4 tis. €.

Je firma LÍNIA Trenčín, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LÍNIA Trenčín, s. r. o. dosiahla zisk 13,4 tis. €.

Je LÍNIA Trenčín, s. r. o. platiteľom DPH?

LÍNIA Trenčín, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LÍNIA Trenčín, s. r. o. sídli?

LÍNIA Trenčín, s. r. o. má sídlo na adrese Nová 179, Trenčianska Turná, 913 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026