Mercuris-Plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46284389
DIČ: 2023323698
Wuppertálska 7, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Wuppertálska 7, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 30. 7. 2011
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/28140/V
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Gabriela Pelánová od 30. 7. 2011
    konateľspoločník
  • Helena Riesová od 30. 7. 2011
    konateľspoločník
  • Ing. Ľuboš Ries od 30. 7. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mercuris-Plus, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 6 % na 21,0 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 46,6 tis. €.

46,6 tis. €
Tržby
21,0 tis. €
Zisk
132,2 tis. €
Aktíva
129,6 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,3 tis., 2022 24,1 tis., 2023 24,2 tis., 2024 19,9 tis., 2025 21,0 tis.202112,3 tis.202224,1 tis.202324,2 tis.202419,9 tis.202521,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,3 tis., 2022 48,4 tis., 2023 47,9 tis., 2024 42,9 tis., 2025 46,6 tis.202139,3 tis.202248,4 tis.202347,9 tis.202442,9 tis.202546,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,6 tis. € 21,0 tis. €
2024 42,9 tis. € 19,9 tis. €
2023 47,9 tis. € 24,2 tis. €
2022 48,4 tis. € 24,1 tis. €
2021 39,3 tis. € 12,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie129,6 tis. €
  • Záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mercuris-Plus, s.r.o. v konkurze?

Mercuris-Plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mercuris-Plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mercuris-Plus, s.r.o. tržby 46,6 tis. €.

Je firma Mercuris-Plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mercuris-Plus, s.r.o. dosiahla zisk 21,0 tis. €.

Kde firma Mercuris-Plus, s.r.o. sídli?

Mercuris-Plus, s.r.o. má sídlo na adrese Wuppertálska 7, Košice, 040 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026