WELLNESS TUNING, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46255729
DIČ: 2023308210
IČ DPH: SK2023308210
Trieda arm. gen. Svobodu, OC ONDAVA, Košice-Dargovských hrdinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trieda arm. gen. Svobodu, OC ONDAVA, Košice-Dargovských hrdinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 22. 7. 2011
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2011
Spisová značka: Sro/28013/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Šeňo od 8. 5. 2013
    konateľ
  • Ing. Vladimír Medzihradský od 17. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WELLNESS TUNING, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 524 € a tržby jej ostali na 20,4 tis. €.

20,4 tis. €
Tržby
524 €
Strata
11,8 tis. €
Aktíva
12,2 tis. €
Vlastné imanie

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,6 tis., 2022 1,2 tis., 2023 2,1 tis., 2024 4,2 tis., 2025 −52420212,6 tis.20221,2 tis.20232,1 tis.20244,2 tis.2025−524
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,1 tis., 2022 18,5 tis., 2023 21,7 tis., 2024 20,4 tis., 2025 20,4 tis.202117,1 tis.202218,5 tis.202321,7 tis.202420,4 tis.202520,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,4 tis. € -524 €
2024 20,4 tis. € 4,2 tis. €
2023 21,7 tis. € 2,1 tis. €
2022 18,5 tis. € 1,2 tis. €
2021 17,1 tis. € 2,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WELLNESS TUNING, s.r.o. v konkurze?

WELLNESS TUNING, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WELLNESS TUNING, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WELLNESS TUNING, s.r.o. tržby 20,4 tis. €.

Je firma WELLNESS TUNING, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WELLNESS TUNING, s.r.o. vykázala stratu 524 €.

Je WELLNESS TUNING, s.r.o. platiteľom DPH?

WELLNESS TUNING, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WELLNESS TUNING, s.r.o. sídli?

WELLNESS TUNING, s.r.o. má sídlo na adrese Trieda arm. gen. Svobodu, OC ONDAVA, Košice-Dargovských hrdinov, 040 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026