Wemark s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46253866
DIČ: 2023322961
IČ DPH: SK2023322961
Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 18. 8. 2011
Základné imanie: 35,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 1. 2016
Spisová značka: Sro/181270/B
Predmet podnikania (výber): cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie; vnútroštátna taxislužba; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Igor Dreveňák od 19. 1. 2015
    konateľspoločník
  • Miroslav Matlák od 19. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wemark s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 99 % na 104 € a tržby jej klesli o 14 % na 903,6 tis. €.

903,6 tis. €
Tržby
104 €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
836,6 tis. €
Aktíva
466,8 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
9,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,2 tis., 2022 76,1 tis., 2023 21,5 tis., 2024 20,0 tis., 2025 104202155,2 tis.202276,1 tis.202321,5 tis.202420,0 tis.2025104
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 3,1 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,1 mil., 2025 903,6 tis.20211,8 mil.20223,1 mil.20231,9 mil.20241,1 mil.2025903,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 903,6 tis. € 104 €
2024 1,1 mil. € 20,0 tis. €
2023 1,9 mil. € 21,5 tis. €
2022 3,1 mil. € 76,1 tis. €
2021 1,8 mil. € 55,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,2 tis. €
  • Zásoby426,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky110,9 tis. €
  • Finančné účty243,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie35,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov428,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie104 €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky65,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,4 tis. €
  • Bankové úvery117,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wemark s.r.o. v konkurze?

Wemark s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wemark s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wemark s.r.o. tržby 903,6 tis. €.

Je firma Wemark s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wemark s.r.o. dosiahla zisk 104 €.

Je Wemark s.r.o. platiteľom DPH?

Wemark s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wemark s.r.o. sídli?

Wemark s.r.o. má sídlo na adrese Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026