stedur s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46240012
DIČ: 2023301302
IČ DPH: SK2023301302
Svätoplukova 41, Bratislava - Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 41, Bratislava - Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 29. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 2. 2016
Spisová značka: Sro/74172/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v poľnohospodárske a záhradníctve; odevná výroba; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Ďurko od 20. 2. 2024
    konateľspoločník
  • Klaudia Ďurková od 29. 6. 2011
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť stedur s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,7 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 28,8 tis. €.

28,8 tis. €
Tržby
1,7 tis. €
Zisk
120,1 tis. €
Aktíva
45,4 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −3,4 tis., 2022 593, 2023 2,4 tis., 2024 −8,3 tis., 2025 1,7 tis.2021−3,4 tis.202259320232,4 tis.2024−8,3 tis.20251,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,4 tis., 2022 21,8 tis., 2023 41,7 tis., 2024 25,7 tis., 2025 28,8 tis.202118,4 tis.202221,8 tis.202341,7 tis.202425,7 tis.202528,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,8 tis. € 1,7 tis. €
2024 25,7 tis. € -8,3 tis. €
2023 41,7 tis. € 2,4 tis. €
2022 21,8 tis. € 593 €
2021 18,4 tis. € -3,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,4 tis. €
  • Záväzky74,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma stedur s. r. o. v konkurze?

stedur s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma stedur s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala stedur s. r. o. tržby 28,8 tis. €.

Je firma stedur s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 stedur s. r. o. dosiahla zisk 1,7 tis. €.

Je stedur s. r. o. platiteľom DPH?

stedur s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma stedur s. r. o. sídli?

stedur s. r. o. má sídlo na adrese Svätoplukova 41, Bratislava - Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026