B&R GROUP, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46233849
DIČ: 2023295813
Janka Alexyho 4104/17, Banka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Alexyho 4104/17, Banka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 1. 7. 2011
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27743/T
Predmet podnikania (výber): správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhu; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adam Kabacik od 16. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2019

Spoločnosť B&R GROUP, s.r.o. v roku 2019 sa prepadla zo zisku do straty 441 € a tržby jej narástli o 173 % na 404,3 tis. €.

404,3 tis. €
Tržby
441 €
Strata
346,5 tis. €
Aktíva
346,5 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2015 14,5 tis., 2016 20,4 tis., 2017 20,6 tis., 2018 1,2 tis., 2019 −441201514,5 tis.201620,4 tis.201720,6 tis.20181,2 tis.2019−441
Tržby (€)
Tržby (€): 2015 244,7 tis., 2016 0, 2017 240,4 tis., 2018 148,1 tis., 2019 404,3 tis.2015244,7 tis.201602017240,4 tis.2018148,1 tis.2019404,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2019 404,3 tis. € -441 €
2018 148,1 tis. € 1,2 tis. €
2017 240,4 tis. € 20,6 tis. €
2016 0 € 20,4 tis. €
2015 244,7 tis. € 14,5 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2019

Pasíva

  • Vlastné imanie346,5 tis. €
  • Záväzky0 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B&R GROUP, s.r.o. v konkurze?

B&R GROUP, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B&R GROUP, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 mala B&R GROUP, s.r.o. tržby 404,3 tis. €.

Je firma B&R GROUP, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2019 B&R GROUP, s.r.o. vykázala stratu 441 €.

Kde firma B&R GROUP, s.r.o. sídli?

B&R GROUP, s.r.o. má sídlo na adrese Janka Alexyho 4104/17, Banka, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026