InVendita s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46232061
DIČ: 2023293349
IČ DPH: SK2023293349
Vysoká 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vysoká 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 21. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2020
Spisová značka: Sro/73987/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslava Spáčilová od 23. 10. 2024
    konateľ
  • Mgr. Tomáš Spáčil od 20. 8. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť InVendita s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 684 % na 12,0 tis. € a tržby jej narástli o 30 % na 48,8 tis. €.

48,8 tis. €
Tržby
12,0 tis. €
Zisk
88,7 tis. €
Aktíva
86,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,2 tis., 2022 8,0 tis., 2023 9,4 tis., 2024 1,5 tis., 2025 12,0 tis.202118,2 tis.20228,0 tis.20239,4 tis.20241,5 tis.202512,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 59,1 tis., 2022 42,4 tis., 2023 48,0 tis., 2024 37,6 tis., 2025 48,8 tis.202159,1 tis.202242,4 tis.202348,0 tis.202437,6 tis.202548,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,8 tis. € 12,0 tis. €
2024 37,6 tis. € 1,5 tis. €
2023 48,0 tis. € 9,4 tis. €
2022 42,4 tis. € 8,0 tis. €
2021 59,1 tis. € 18,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie86,3 tis. €
  • Záväzky2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma InVendita s. r. o. v konkurze?

InVendita s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma InVendita s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala InVendita s. r. o. tržby 48,8 tis. €.

Je firma InVendita s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 InVendita s. r. o. dosiahla zisk 12,0 tis. €.

Je InVendita s. r. o. platiteľom DPH?

InVendita s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma InVendita s. r. o. sídli?

InVendita s. r. o. má sídlo na adrese Vysoká 14, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026