LM Bau s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46231943
DIČ: 2023297661
IČ DPH: SK2023297661
T. Vansovej 1543/8, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: T. Vansovej 1543/8, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 23. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/20435/S
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Lauroško od 23. 6. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LM Bau s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 106 % na 14,8 tis. € a tržby jej narástli o 118 % na 397,1 tis. €.

397,1 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Zisk
396,9 tis. €
Celkové výnosy
146,4 tis. €
Aktíva
49,3 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
13,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,9 tis., 2022 2,8 tis., 2023 7,0 tis., 2024 7,2 tis., 2025 14,8 tis.202116,9 tis.20222,8 tis.20237,0 tis.20247,2 tis.202514,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,3 tis., 2022 49,5 tis., 2023 66,7 tis., 2024 182,1 tis., 2025 397,1 tis.202147,3 tis.202249,5 tis.202366,7 tis.2024182,1 tis.2025397,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 397,1 tis. € 14,8 tis. €
2024 182,1 tis. € 7,2 tis. €
2023 66,7 tis. € 7,0 tis. €
2022 49,5 tis. € 2,8 tis. €
2021 47,3 tis. € 16,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,3 tis. €
  • Záväzky97,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LM Bau s.r.o. v konkurze?

LM Bau s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LM Bau s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LM Bau s.r.o. tržby 397,1 tis. €.

Je firma LM Bau s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LM Bau s.r.o. dosiahla zisk 14,8 tis. €.

Je LM Bau s.r.o. platiteľom DPH?

LM Bau s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LM Bau s.r.o. sídli?

LM Bau s.r.o. má sídlo na adrese T. Vansovej 1543/8, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026