Trendis.sk s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46222596
DIČ: 2023287244
IČ DPH: SK2023287244
Oščadnica 2125, Oščadnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oščadnica 2125, Oščadnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 11. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2016
Spisová značka: Sro/54875/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; výroba bižutérie a suvenírov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Chlebek od 11. 5. 2015
    konateľspoločník
  • Tomáš Klago od 14. 10. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Trendis.sk s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 134 % na 25,8 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 487,3 tis. €.

487,3 tis. €
Tržby
25,8 tis. €
Zisk
501,1 tis. €
Celkové výnosy
151,9 tis. €
Aktíva
47,6 tis. €
Vlastné imanie
69 %
Celková zadlženosť
7,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 777, 2022 −2,3 tis., 2023 −19,4 tis., 2024 11,0 tis., 2025 25,8 tis.20217772022−2,3 tis.2023−19,4 tis.202411,0 tis.202525,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 534,5 tis., 2022 595,2 tis., 2023 546,0 tis., 2024 563,6 tis., 2025 487,3 tis.2021534,5 tis.2022595,2 tis.2023546,0 tis.2024563,6 tis.2025487,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 487,3 tis. € 25,8 tis. €
2024 563,6 tis. € 11,0 tis. €
2023 546,0 tis. € -19,4 tis. €
2022 595,2 tis. € -2,3 tis. €
2021 534,5 tis. € 777 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,1 tis. €
  • Zásoby69 €
  • Krátkodobé pohľadávky58,9 tis. €
  • Finančné účty81,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie25,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,8 tis. €
  • Bankové úvery26,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Trendis.sk s.r.o. v konkurze?

Trendis.sk s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Trendis.sk s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Trendis.sk s.r.o. tržby 487,3 tis. €.

Je firma Trendis.sk s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Trendis.sk s.r.o. dosiahla zisk 25,8 tis. €.

Je Trendis.sk s.r.o. platiteľom DPH?

Trendis.sk s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Trendis.sk s.r.o. sídli?

Trendis.sk s.r.o. má sídlo na adrese Oščadnica 2125, Oščadnica, 023 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026