eThings SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46222308
DIČ: 2023282536
IČ DPH: SK2023282536
Zborov nad Bystricou 491, Zborov nad Bystricou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zborov nad Bystricou 491, Zborov nad Bystricou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 9. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2015
Spisová značka: Sro/54863/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí; Poradenstvo v oblasti informačných systémov týkajúce sa programového vybavenia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Stanislav Čimbora od 2. 12. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť eThings SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 204 % na 30,5 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 74,8 tis. €.

74,8 tis. €
Tržby
30,5 tis. €
Zisk
56,7 tis. €
Aktíva
50,0 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 0, 2022 10,9 tis., 2023 13,7 tis., 2024 10,0 tis., 2025 30,5 tis.20210202210,9 tis.202313,7 tis.202410,0 tis.202530,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 65,7 tis., 2023 66,2 tis., 2024 65,5 tis., 2025 74,8 tis.2021–202265,7 tis.202366,2 tis.202465,5 tis.202574,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,8 tis. € 30,5 tis. €
2024 65,5 tis. € 10,0 tis. €
2023 66,2 tis. € 13,7 tis. €
2022 65,7 tis. € 10,9 tis. €
2021 — 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie50,0 tis. €
  • Záväzky6,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma eThings SK, s.r.o. v konkurze?

eThings SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma eThings SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala eThings SK, s.r.o. tržby 74,8 tis. €.

Je firma eThings SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 eThings SK, s.r.o. dosiahla zisk 30,5 tis. €.

Je eThings SK, s.r.o. platiteľom DPH?

eThings SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma eThings SK, s.r.o. sídli?

eThings SK, s.r.o. má sídlo na adrese Zborov nad Bystricou 491, Zborov nad Bystricou, 023 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026