Net PRO.sk s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46216928
DIČ: 2023289587
Horná Ves 8, Horná Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná Ves 8, Horná Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 24. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/20439/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Róbert Baláž od 3. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Net PRO.sk s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 56 % na 20,5 tis. €.

20,5 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
40,4 tis. €
Aktíva
38,6 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,5 tis., 2022 −204, 2023 1,6 tis., 2024 2,1 tis., 2025 3,0 tis.20211,5 tis.2022−20420231,6 tis.20242,1 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,3 tis., 2022 46,2 tis., 2023 43,8 tis., 2024 46,9 tis., 2025 20,5 tis.202140,3 tis.202246,2 tis.202343,8 tis.202446,9 tis.202520,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,5 tis. € 3,0 tis. €
2024 46,9 tis. € 2,1 tis. €
2023 43,8 tis. € 1,6 tis. €
2022 46,2 tis. € -204 €
2021 40,3 tis. € 1,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,6 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Net PRO.sk s.r.o. v konkurze?

Net PRO.sk s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Net PRO.sk s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Net PRO.sk s.r.o. tržby 20,5 tis. €.

Je firma Net PRO.sk s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Net PRO.sk s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Kde firma Net PRO.sk s.r.o. sídli?

Net PRO.sk s.r.o. má sídlo na adrese Horná Ves 8, Horná Ves, 967 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026