TAYFUN Transport s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46216511
DIČ: 2023283383
IČ DPH: SK2023283383
Komárňanská 16, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská 16, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 7. 6. 2011
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2020
Spisová značka: Sro/37928/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mustafa Kizil od 1. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAYFUN Transport s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 83 % na 10,5 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 404,4 tis. €.

404,4 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Zisk
406,6 tis. €
Celkové výnosy
392,0 tis. €
Aktíva
253,8 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
24,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,8 tis., 2022 4,6 tis., 2023 −4,0 tis., 2024 5,7 tis., 2025 10,5 tis.2021−4,8 tis.20224,6 tis.2023−4,0 tis.20245,7 tis.202510,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 484,0 tis., 2022 501,1 tis., 2023 518,4 tis., 2024 383,6 tis., 2025 404,4 tis.2021484,0 tis.2022501,1 tis.2023518,4 tis.2024383,6 tis.2025404,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 404,4 tis. € 10,5 tis. €
2024 383,6 tis. € 5,7 tis. €
2023 518,4 tis. € -4,0 tis. €
2022 501,1 tis. € 4,6 tis. €
2021 484,0 tis. € -4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok329,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky13,5 tis. €
  • Finančné účty48,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy200,0 tis. €
  • Fondy zo zisku228 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,5 tis. €
  • Rezervy1,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky13,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky43,6 tis. €
  • Bankové úvery78,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAYFUN Transport s. r. o. v konkurze?

TAYFUN Transport s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAYFUN Transport s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAYFUN Transport s. r. o. tržby 404,4 tis. €.

Je firma TAYFUN Transport s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAYFUN Transport s. r. o. dosiahla zisk 10,5 tis. €.

Je TAYFUN Transport s. r. o. platiteľom DPH?

TAYFUN Transport s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TAYFUN Transport s. r. o. sídli?

TAYFUN Transport s. r. o. má sídlo na adrese Komárňanská 16, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026