TMM TRANS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46195840
DIČ: 2023284780
IČ DPH: SK2023284780
Tušice 240, Tušice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tušice 240, Tušice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 14. 6. 2011
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 7. 2011
Spisová značka: Sro/27867/V
Predmet podnikania (výber): vykonávanie vnútroštátnej nákladnej cestnej dopravy a medzinárodnej nákladnej cestnej dopravy s celkovým počtom vozid…; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; cestná motorová doprava vykonávaná osobnými vozidlami do 9 miest na sedenie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Tačar od 14. 6. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TMM TRANS s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 5,5 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 537,5 tis. €.

537,5 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
558,9 tis. €
Celkové výnosy
266,9 tis. €
Aktíva
31,5 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
33,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,6 tis., 2022 10,2 tis., 2023 −2,4 tis., 2024 −7,5 tis., 2025 5,5 tis.2021−16,6 tis.202210,2 tis.2023−2,4 tis.2024−7,5 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 377,7 tis., 2022 422,1 tis., 2023 485,7 tis., 2024 598,7 tis., 2025 537,5 tis.2021377,7 tis.2022422,1 tis.2023485,7 tis.2024598,7 tis.2025537,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 537,5 tis. € 5,5 tis. €
2024 598,7 tis. € -7,5 tis. €
2023 485,7 tis. € -2,4 tis. €
2022 422,1 tis. € 10,2 tis. €
2021 377,7 tis. € -16,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok212,9 tis. €
  • Zásoby1,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,8 tis. €
  • Finančné účty2,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie603 €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy28,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-13,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,5 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky33,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky105,9 tis. €
  • Bankové úvery92,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TMM TRANS s. r. o. v konkurze?

TMM TRANS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TMM TRANS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TMM TRANS s. r. o. tržby 537,5 tis. €.

Je firma TMM TRANS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TMM TRANS s. r. o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Je TMM TRANS s. r. o. platiteľom DPH?

TMM TRANS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TMM TRANS s. r. o. sídli?

TMM TRANS s. r. o. má sídlo na adrese Tušice 240, Tušice, 072 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026