LETTRANS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46171100
DIČ: 2023266663
IČ DPH: SK2023266663
Selec 329, Selec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Selec 329, Selec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.39
Dátum vzniku: 18. 5. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 6. 2011
Spisová značka: Sro/24528/R
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Letko od 18. 5. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LETTRANS s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 1 % na 199,8 tis. € a tržby jej ostali na 869,0 tis. €.

869,0 tis. €
Tržby
199,8 tis. €
Zisk
879,0 tis. €
Celkové výnosy
949,1 tis. €
Aktíva
918,7 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
70,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 96,5 tis., 2022 189,7 tis., 2023 265,9 tis., 2024 198,6 tis., 2025 199,8 tis.202196,5 tis.2022189,7 tis.2023265,9 tis.2024198,6 tis.2025199,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 676,5 tis., 2022 756,2 tis., 2023 961,6 tis., 2024 871,1 tis., 2025 869,0 tis.2021676,5 tis.2022756,2 tis.2023961,6 tis.2024871,1 tis.2025869,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 869,0 tis. € 199,8 tis. €
2024 871,1 tis. € 198,6 tis. €
2023 961,6 tis. € 265,9 tis. €
2022 756,2 tis. € 189,7 tis. €
2021 676,5 tis. € 96,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok310,3 tis. €
  • Zásoby3,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky141,8 tis. €
  • Finančné účty471,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie21,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy21,1 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov692,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie199,8 tis. €
  • Rezervy35 €
  • Dlhodobé záväzky1,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LETTRANS s. r. o. v konkurze?

LETTRANS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LETTRANS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LETTRANS s. r. o. tržby 869,0 tis. €.

Je firma LETTRANS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LETTRANS s. r. o. dosiahla zisk 199,8 tis. €.

Je LETTRANS s. r. o. platiteľom DPH?

LETTRANS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LETTRANS s. r. o. sídli?

LETTRANS s. r. o. má sídlo na adrese Selec 329, Selec, 913 36.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026