MANADA Trading s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46150668
DIČ: 2023251351
IČ DPH: SK2023251351
Kukučínova 629/3, Nedožery-Brezany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 629/3, Nedožery-Brezany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 21. 4. 2011
Základné imanie: 35,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 3. 2012
Spisová značka: Sro/24389/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Koreň od 21. 4. 2011
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Habalčík od 1. 10. 2020
    konateľspoločník
  • Martin Ďurica od 28. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MANADA Trading s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 32,1 tis. € a tržby jej narástli o 143 % na 545,8 tis. €.

545,8 tis. €
Tržby
32,1 tis. €
Zisk
550,1 tis. €
Celkové výnosy
212,8 tis. €
Aktíva
108,0 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
24,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 33,9 tis., 2023 68,9 tis., 2024 −76,3 tis., 2025 32,1 tis.20211,1 tis.202233,9 tis.202368,9 tis.2024−76,3 tis.202532,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 323,6 tis., 2022 587,7 tis., 2023 877,2 tis., 2024 224,7 tis., 2025 545,8 tis.2021323,6 tis.2022587,7 tis.2023877,2 tis.2024224,7 tis.2025545,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 545,8 tis. € 32,1 tis. €
2024 224,7 tis. € -76,3 tis. €
2023 877,2 tis. € 68,9 tis. €
2022 587,7 tis. € 33,9 tis. €
2021 323,6 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,0 tis. €
  • Zásoby71,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky53,0 tis. €
  • Finančné účty74,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie35,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov37,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,1 tis. €
  • Rezervy6,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky97,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MANADA Trading s. r. o. v konkurze?

MANADA Trading s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MANADA Trading s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MANADA Trading s. r. o. tržby 545,8 tis. €.

Je firma MANADA Trading s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MANADA Trading s. r. o. dosiahla zisk 32,1 tis. €.

Je MANADA Trading s. r. o. platiteľom DPH?

MANADA Trading s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MANADA Trading s. r. o. sídli?

MANADA Trading s. r. o. má sídlo na adrese Kukučínova 629/3, Nedožery-Brezany, 972 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026