EPS9 SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46150561
DIČ: 2023254310
IČ DPH: SK2023254310
Svätoplukova 5, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 5, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.09
Dátum vzniku: 27. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/27585/V
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť; poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Alena Gadušová od 27. 4. 2011
    konateľspoločník
  • Ondrej Kačmár od 27. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 69 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 31 % na 25,1 tis. €.

25,1 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
18,2 tis. €
Aktíva
12,1 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 445, 2022 −43, 2023 554, 2024 1,8 tis., 2025 3,1 tis.20214452022−43202355420241,8 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,3 tis., 2022 31,8 tis., 2023 36,1 tis., 2024 36,2 tis., 2025 25,1 tis.202130,3 tis.202231,8 tis.202336,1 tis.202436,2 tis.202525,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,1 tis. € 3,1 tis. €
2024 36,2 tis. € 1,8 tis. €
2023 36,1 tis. € 554 €
2022 31,8 tis. € -43 €
2021 30,3 tis. € 445 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,1 tis. €
  • Záväzky6,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. tržby 25,1 tis. €.

Je firma EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Je EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

EPS9 SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Svätoplukova 5, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026