MAJA SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46145281
DIČ: 2023260184
IČ DPH: SK2023260184
Hradné údolie 17, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradné údolie 17, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 12. 5. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2011
Spisová značka: Sro/72996/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Kratochvíl od 12. 5. 2011
    konateľspoločník
  • Sandra Schaller od 21. 12. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAJA SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 50,2 tis. € a tržby jej ostali na 800,1 tis. €.

800,1 tis. €
Tržby
50,2 tis. €
Zisk
800,9 tis. €
Celkové výnosy
361,9 tis. €
Aktíva
309,1 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
22,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,9 tis., 2022 41,3 tis., 2023 42,8 tis., 2024 46,1 tis., 2025 50,2 tis.202149,9 tis.202241,3 tis.202342,8 tis.202446,1 tis.202550,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 904,8 tis., 2022 840,4 tis., 2023 783,6 tis., 2024 799,8 tis., 2025 800,1 tis.2021904,8 tis.2022840,4 tis.2023783,6 tis.2024799,8 tis.2025800,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 800,1 tis. € 50,2 tis. €
2024 799,8 tis. € 46,1 tis. €
2023 783,6 tis. € 42,8 tis. €
2022 840,4 tis. € 41,3 tis. €
2021 904,8 tis. € 49,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,6 tis. €
  • Zásoby71,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky3,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky8,3 tis. €
  • Finančné účty246,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy150,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov103,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie50,2 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky48,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAJA SK s. r. o. v konkurze?

MAJA SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAJA SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAJA SK s. r. o. tržby 800,1 tis. €.

Je firma MAJA SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAJA SK s. r. o. dosiahla zisk 50,2 tis. €.

Je MAJA SK s. r. o. platiteľom DPH?

MAJA SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAJA SK s. r. o. sídli?

MAJA SK s. r. o. má sídlo na adrese Hradné údolie 17, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026