PRELINE-SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46134280
DIČ: 2023244168
IČ DPH: SK2023244168
Gogoľova 18, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 18, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 12. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 6. 2011
Spisová značka: Sro/98644/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Béla Lantos od 21. 6. 2013
    konateľspoločník
  • David Zalar od 14. 11. 2014
    konateľspoločník
  • Andrea Pregarc od 4. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRELINE-SK s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 6,2 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 656,9 tis. €.

656,9 tis. €
Tržby
6,2 tis. €
Zisk
657,1 tis. €
Celkové výnosy
64,4 tis. €
Aktíva
-35,1 tis. €
Vlastné imanie
154 %
Celková zadlženosť
7,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,1 tis., 2022 30,7 tis., 2023 22,4 tis., 2024 47,4 tis., 2025 6,2 tis.20217,1 tis.202230,7 tis.202322,4 tis.202447,4 tis.20256,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 253,9 tis., 2022 439,2 tis., 2023 492,5 tis., 2024 669,8 tis., 2025 656,9 tis.2021253,9 tis.2022439,2 tis.2023492,5 tis.2024669,8 tis.2025656,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 656,9 tis. € 6,2 tis. €
2024 669,8 tis. € 47,4 tis. €
2023 492,5 tis. € 22,4 tis. €
2022 439,2 tis. € 30,7 tis. €
2021 253,9 tis. € 7,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby8,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,6 tis. €
  • Finančné účty25,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku369 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-46,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,2 tis. €
  • Rezervy357 €
  • Dlhodobé záväzky30,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky68,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRELINE-SK s.r.o. v konkurze?

PRELINE-SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRELINE-SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRELINE-SK s.r.o. tržby 656,9 tis. €.

Je firma PRELINE-SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRELINE-SK s.r.o. dosiahla zisk 6,2 tis. €.

Je PRELINE-SK s.r.o. platiteľom DPH?

PRELINE-SK s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRELINE-SK s.r.o. sídli?

PRELINE-SK s.r.o. má sídlo na adrese Gogoľova 18, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026