MPC-METAL, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46127402
DIČ: 2023242650
IČ DPH: SK2023242650
Karpatská ulica 1027/6, Nová Dubnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatská ulica 1027/6, Nová Dubnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 14. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2013
Spisová značka: Sro/24380/R
Predmet podnikania (výber): zámočníctvo; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Ďurech od 22. 11. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MPC-METAL, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 309 % na 14,1 tis. € a tržby jej narástli o 105 % na 260,5 tis. €.

260,5 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
268,4 tis. €
Celkové výnosy
45,5 tis. €
Aktíva
42,3 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
17,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,9 tis., 2022 3,1 tis., 2023 4,5 tis., 2024 3,4 tis., 2025 14,1 tis.2021−10,9 tis.20223,1 tis.20234,5 tis.20243,4 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,9 tis., 2022 65,6 tis., 2023 264,5 tis., 2024 127,3 tis., 2025 260,5 tis.202139,9 tis.202265,6 tis.2023264,5 tis.2024127,3 tis.2025260,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 260,5 tis. € 14,1 tis. €
2024 127,3 tis. € 3,4 tis. €
2023 264,5 tis. € 4,5 tis. €
2022 65,6 tis. € 3,1 tis. €
2021 39,9 tis. € -10,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,5 tis. €
  • Zásoby165 €
  • Krátkodobé pohľadávky2,6 tis. €
  • Finančné účty9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky525 €
  • Krátkodobé záväzky2,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPC-METAL, s. r. o. v konkurze?

MPC-METAL, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPC-METAL, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MPC-METAL, s. r. o. tržby 260,5 tis. €.

Je firma MPC-METAL, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MPC-METAL, s. r. o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je MPC-METAL, s. r. o. platiteľom DPH?

MPC-METAL, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MPC-METAL, s. r. o. sídli?

MPC-METAL, s. r. o. má sídlo na adrese Karpatská ulica 1027/6, Nová Dubnica, 018 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026