Direxal s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46122460
DIČ: 2023236732
IČ DPH: SK2023236732
Školská 394/13, Rajecké Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Školská 394/13, Rajecké Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 6. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2012
Spisová značka: Sro/54526/L
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčasti z dreva do finálnych produktov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Rosincová od 6. 4. 2011
    konateľspoločník
  • Ľubomír Urbanec od 21. 4. 2022
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Direxal s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 116 % na 7,9 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 89,3 tis. €.

89,3 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
147,2 tis. €
Aktíva
18,5 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 304, 2023 557, 2024 3,7 tis., 2025 7,9 tis.20211,8 tis.2022304202355720243,7 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 46,5 tis., 2022 65,6 tis., 2023 126,1 tis., 2024 80,7 tis., 2025 89,3 tis.202146,5 tis.202265,6 tis.2023126,1 tis.202480,7 tis.202589,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,3 tis. € 7,9 tis. €
2024 80,7 tis. € 3,7 tis. €
2023 126,1 tis. € 557 €
2022 65,6 tis. € 304 €
2021 46,5 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,5 tis. €
  • Záväzky128,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Direxal s.r.o. v konkurze?

Direxal s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Direxal s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Direxal s.r.o. tržby 89,3 tis. €.

Je firma Direxal s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Direxal s.r.o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Je Direxal s.r.o. platiteľom DPH?

Direxal s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Direxal s.r.o. sídli?

Direxal s.r.o. má sídlo na adrese Školská 394/13, Rajecké Teplice, 013 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026