CEVARO SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46116672
DIČ: 2023242320
IČ DPH: SK2023242320
Sabinovská 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sabinovská 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 6. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2011
Spisová značka: Sro/72078/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo kúpa tovaru na účely jeho predaja iným …; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Mária Hodásová od 6. 4. 2011
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Hodás od 6. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEVARO SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 439 % na 22,0 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 46,8 tis. €.

46,8 tis. €
Tržby
22,0 tis. €
Zisk
135,0 tis. €
Aktíva
109,5 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,5 tis., 2022 5,0 tis., 2023 −15,4 tis., 2024 4,1 tis., 2025 22,0 tis.2021−9,5 tis.20225,0 tis.2023−15,4 tis.20244,1 tis.202522,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,0 tis., 2022 74,4 tis., 2023 48,0 tis., 2024 54,0 tis., 2025 46,8 tis.202176,0 tis.202274,4 tis.202348,0 tis.202454,0 tis.202546,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,8 tis. € 22,0 tis. €
2024 54,0 tis. € 4,1 tis. €
2023 48,0 tis. € -15,4 tis. €
2022 74,4 tis. € 5,0 tis. €
2021 76,0 tis. € -9,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie109,5 tis. €
  • Záväzky25,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEVARO SK s. r. o. v konkurze?

CEVARO SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEVARO SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEVARO SK s. r. o. tržby 46,8 tis. €.

Je firma CEVARO SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEVARO SK s. r. o. dosiahla zisk 22,0 tis. €.

Je CEVARO SK s. r. o. platiteľom DPH?

CEVARO SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEVARO SK s. r. o. sídli?

CEVARO SK s. r. o. má sídlo na adrese Sabinovská 8, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026