WEISER VALERIAN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46111689
DIČ: 2023244300
IČ DPH: SK2023244300
Topolianska 120, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Topolianska 120, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 15. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 6. 2011
Spisová značka: Sro/27538/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Valerian Weiser od 15. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť WEISER VALERIAN s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 15,6 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 361,4 tis. €.

361,4 tis. €
Tržby
15,6 tis. €
Zisk
437,3 tis. €
Celkové výnosy
857,4 tis. €
Aktíva
395,0 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
51,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,5 tis., 2022 1,4 tis., 2023 46,1 tis., 2024 37,4 tis., 2025 15,6 tis.202121,5 tis.20221,4 tis.202346,1 tis.202437,4 tis.202515,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 522,3 tis., 2022 545,7 tis., 2023 432,6 tis., 2024 436,6 tis., 2025 361,4 tis.2021522,3 tis.2022545,7 tis.2023432,6 tis.2024436,6 tis.2025361,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 361,4 tis. € 15,6 tis. €
2024 436,6 tis. € 37,4 tis. €
2023 432,6 tis. € 46,1 tis. €
2022 545,7 tis. € 1,4 tis. €
2021 522,3 tis. € 21,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok748,5 tis. €
  • Zásoby11,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky51,7 tis. €
  • Finančné účty45,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov323,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,6 tis. €
  • Rezervy940 €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky50,0 tis. €
  • Bankové úvery409,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma WEISER VALERIAN s.r.o. v konkurze?

WEISER VALERIAN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma WEISER VALERIAN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WEISER VALERIAN s.r.o. tržby 361,4 tis. €.

Je firma WEISER VALERIAN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WEISER VALERIAN s.r.o. dosiahla zisk 15,6 tis. €.

Je WEISER VALERIAN s.r.o. platiteľom DPH?

WEISER VALERIAN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma WEISER VALERIAN s.r.o. sídli?

WEISER VALERIAN s.r.o. má sídlo na adrese Topolianska 120, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026