FRESH - Staňo, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46098909
DIČ: 2023297122
IČ DPH: SK2023297122
Čierne 319, Čierne

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čierne 319, Čierne Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 5. 7. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2022
Spisová značka: Sro/54973/L
Predmet podnikania (výber): poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach; pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Renáta Staňová od 16. 11. 2023
    konateľspoločník
  • Ľubomír Staňo od 16. 11. 2023
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FRESH - Staňo, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 89,2 tis. €.

89,2 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
89,5 tis. €
Celkové výnosy
216,4 tis. €
Aktíva
14,3 tis. €
Vlastné imanie
93 %
Celková zadlženosť
48,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,9 tis., 2022 3,7 tis., 2023 −10,6 tis., 2024 −6,3 tis., 2025 3,8 tis.202116,9 tis.20223,7 tis.2023−10,6 tis.2024−6,3 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,7 tis., 2022 61,6 tis., 2023 59,5 tis., 2024 77,3 tis., 2025 89,2 tis.202157,7 tis.202261,6 tis.202359,5 tis.202477,3 tis.202589,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 59,9 tis., 2022 62,3 tis., 2023 67,4 tis., 2024 80,5 tis., 2025 89,5 tis.202159,9 tis.202262,3 tis.202367,4 tis.202480,5 tis.202589,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 4,5 tis., 2022 1,9 tis., 2023 0, 2024 960, 2025 96020214,5 tis.20221,9 tis.2023020249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,2 tis. € 3,8 tis. €
2024 77,3 tis. € -6,3 tis. €
2023 59,5 tis. € -10,6 tis. €
2022 61,6 tis. € 3,7 tis. €
2021 57,7 tis. € 16,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok185,5 tis. €
  • Zásoby2,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,3 tis. €
  • Finančné účty22,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky80 €
  • Krátkodobé záväzky197,3 tis. €
  • Bankové úvery3,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FRESH - Staňo, s.r.o. v konkurze?

FRESH - Staňo, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FRESH - Staňo, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FRESH - Staňo, s.r.o. tržby 89,2 tis. €.

Je firma FRESH - Staňo, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FRESH - Staňo, s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je FRESH - Staňo, s.r.o. platiteľom DPH?

FRESH - Staňo, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FRESH - Staňo, s.r.o. sídli?

FRESH - Staňo, s.r.o. má sídlo na adrese Čierne 319, Čierne, 023 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026