Mobile Retail Systems spol. s r.o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ákos Tóth od 17. 3. 2011konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Mobile Retail Systems spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 1,5 mil. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 1,5 mil. € | -3,8 tis. € |
| 2024 | 1,7 mil. € | 8,0 tis. € |
| 2023 | 1,3 mil. € | 3,8 tis. € |
| 2022 | 1,4 mil. € | -29,6 tis. € |
| 2021 | 1,1 mil. € | 5,6 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Dlhodobý hmotný majetok18,4 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky675,2 tis. €
- Finančné účty47,9 tis. €
Pasíva
- Základné imanie5,0 tis. €
- Fondy zo zisku500 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov58,5 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie-3,8 tis. €
- Dlhodobé záväzky731 €
- Krátkodobé záväzky532,1 tis. €
- Bankové úvery148,5 tis. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Mobile Retail Systems spol. s r.o. v konkurze?
Mobile Retail Systems spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma Mobile Retail Systems spol. s r.o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mobile Retail Systems spol. s r.o. tržby 1,5 mil. €.
Je firma Mobile Retail Systems spol. s r.o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mobile Retail Systems spol. s r.o. vykázala stratu 3,8 tis. €.
Je Mobile Retail Systems spol. s r.o. platiteľom DPH?
Mobile Retail Systems spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Mobile Retail Systems spol. s r.o. sídli?
Mobile Retail Systems spol. s r.o. má sídlo na adrese Ďatelinová 838, Iža, 946 39.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 21. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 21. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 21. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026