Tunelux, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46083626
DIČ: 2023243794
IČ DPH: SK2023243794
Muškátová 1427/2, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Muškátová 1427/2, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 17. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 2. 2017
Spisová značka: Sro/145249/B
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Blubla od 21. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tunelux, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 65,3 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 117,7 tis. €.

117,7 tis. €
Tržby
65,3 tis. €
Zisk
77,8 tis. €
Aktíva
70,8 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,8 tis., 2022 22,5 tis., 2023 41,9 tis., 2024 54,2 tis., 2025 65,3 tis.202119,8 tis.202222,5 tis.202341,9 tis.202454,2 tis.202565,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 68,1 tis., 2022 67,4 tis., 2023 80,0 tis., 2024 121,0 tis., 2025 117,7 tis.202168,1 tis.202267,4 tis.202380,0 tis.2024121,0 tis.2025117,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,7 tis. € 65,3 tis. €
2024 121,0 tis. € 54,2 tis. €
2023 80,0 tis. € 41,9 tis. €
2022 67,4 tis. € 22,5 tis. €
2021 68,1 tis. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie70,8 tis. €
  • Záväzky7,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tunelux, s. r. o. v konkurze?

Tunelux, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tunelux, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tunelux, s. r. o. tržby 117,7 tis. €.

Je firma Tunelux, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tunelux, s. r. o. dosiahla zisk 65,3 tis. €.

Je Tunelux, s. r. o. platiteľom DPH?

Tunelux, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tunelux, s. r. o. sídli?

Tunelux, s. r. o. má sídlo na adrese Muškátová 1427/2, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026