ZAPRA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46080171
DIČ: 2023224291
IČ DPH: SK2023224291
Kamenná 779, Žitavany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamenná 779, Žitavany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 18. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 5. 2011
Spisová značka: Sro/28649/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Frajka od 18. 3. 2011
    konateľ
  • Ivan Frajka od 25. 8. 2022
    spoločník
  • Matúš Král od 23. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAPRA, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,0 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 105,9 tis. €.

105,9 tis. €
Tržby
9,0 tis. €
Strata
74,6 tis. €
Aktíva
-65,8 tis. €
Vlastné imanie
188 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −16,8 tis., 2022 −9,1 tis., 2023 1,7 tis., 2024 7,8 tis., 2025 −9,0 tis.2021−16,8 tis.2022−9,1 tis.20231,7 tis.20247,8 tis.2025−9,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 99,3 tis., 2022 105,7 tis., 2023 98,5 tis., 2024 110,7 tis., 2025 105,9 tis.202199,3 tis.2022105,7 tis.202398,5 tis.2024110,7 tis.2025105,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 105,9 tis. € -9,0 tis. €
2024 110,7 tis. € 7,8 tis. €
2023 98,5 tis. € 1,7 tis. €
2022 105,7 tis. € -9,1 tis. €
2021 99,3 tis. € -16,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-65,8 tis. €
  • Záväzky140,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAPRA, s.r.o. v konkurze?

ZAPRA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAPRA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAPRA, s.r.o. tržby 105,9 tis. €.

Je firma ZAPRA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAPRA, s.r.o. vykázala stratu 9,0 tis. €.

Je ZAPRA, s.r.o. platiteľom DPH?

ZAPRA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAPRA, s.r.o. sídli?

ZAPRA, s.r.o. má sídlo na adrese Kamenná 779, Žitavany, 951 97.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026