do-domu.sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46075712
DIČ: 2023223004
IČ DPH: SK2023223004
Limbová 3054/2, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Limbová 3054/2, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 17. 3. 2011
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 5. 2011
Spisová značka: Sro/54418/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Hubočan od 28. 12. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť do-domu.sk, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 487 % na 7,6 tis. € a tržby jej narástli o 60 % na 320,8 tis. €.

320,8 tis. €
Tržby
7,6 tis. €
Zisk
365,9 tis. €
Celkové výnosy
264,0 tis. €
Aktíva
14,4 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
−4,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 −1,4 tis., 2023 4,0 tis., 2024 1,3 tis., 2025 7,6 tis.20212,1 tis.2022−1,4 tis.20234,0 tis.20241,3 tis.20257,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 79,8 tis., 2022 105,5 tis., 2023 179,8 tis., 2024 201,0 tis., 2025 320,8 tis.202179,8 tis.2022105,5 tis.2023179,8 tis.2024201,0 tis.2025320,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 320,8 tis. € 7,6 tis. €
2024 201,0 tis. € 1,3 tis. €
2023 179,8 tis. € 4,0 tis. €
2022 105,5 tis. € -1,4 tis. €
2021 79,8 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,0 tis. €
  • Zásoby206,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky19,9 tis. €
  • Finančné účty13,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,1 tis. €
  • Fondy zo zisku307 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky222,5 tis. €
  • Bankové úvery27,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma do-domu.sk, s.r.o. v konkurze?

do-domu.sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma do-domu.sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala do-domu.sk, s.r.o. tržby 320,8 tis. €.

Je firma do-domu.sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 do-domu.sk, s.r.o. dosiahla zisk 7,6 tis. €.

Je do-domu.sk, s.r.o. platiteľom DPH?

do-domu.sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma do-domu.sk, s.r.o. sídli?

do-domu.sk, s.r.o. má sídlo na adrese Limbová 3054/2, Žilina, 010 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026