SALOME Special Operations, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46073299
DIČ: 2023252187
IČ DPH: SK2023252187
Škovránčia 2956/1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Škovránčia 2956/1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.69
Dátum vzniku: 5. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 12. 2011
Spisová značka: Sro/72037/B
Predmet podnikania (výber): Obchodovanie s výrobkami obranného priemyslu - v rozsahu rozhodnutia Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky č…; nákup, predaj, prenájom zbraní a streliva; úschova zbraní a streliva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Magyarics od 5. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SALOME Special Operations, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 2,6 mil. € a tržby jej narástli o 354 % na 17,5 mil. €.

17,5 mil. €
Tržby
2,6 mil. €
Zisk
20,5 mil. €
Celkové výnosy
7,2 mil. €
Aktíva
6,4 mil. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
0,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 37,8 tis., 2022 206,3 tis., 2023 7,9 tis., 2024 3,0 mil., 2025 2,6 mil.202137,8 tis.2022206,3 tis.20237,9 tis.20243,0 mil.20252,6 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,9 mil., 2022 6,0 mil., 2023 465,2 tis., 2024 3,9 mil., 2025 17,5 mil.20212,9 mil.20226,0 mil.2023465,2 tis.20243,9 mil.202517,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,5 mil. € 2,6 mil. €
2024 3,9 mil. € 3,0 mil. €
2023 465,2 tis. € 7,9 tis. €
2022 6,0 mil. € 206,3 tis. €
2021 2,9 mil. € 37,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok276,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok836,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok2,1 mil. €
  • Zásoby211,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,1 mil. €
  • Finančné účty734,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku569 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,6 mil. €
  • Rezervy9,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky545,4 tis. €
  • Bankové úvery21 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SALOME Special Operations, s.r.o. v konkurze?

SALOME Special Operations, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SALOME Special Operations, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SALOME Special Operations, s.r.o. tržby 17,5 mil. €.

Je firma SALOME Special Operations, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SALOME Special Operations, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 mil. €.

Je SALOME Special Operations, s.r.o. platiteľom DPH?

SALOME Special Operations, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SALOME Special Operations, s.r.o. sídli?

SALOME Special Operations, s.r.o. má sídlo na adrese Škovránčia 2956/1, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026