ZIMSTAV, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46062807
DIČ: 2023207527
IČ DPH: SK2023207527
Antona Horeckého 957/8, Varín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Antona Horeckého 957/8, Varín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 25. 2. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2011
Spisová značka: Sro/54300/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prípravné práce k realizácii stavby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslava Zimenová od 25. 2. 2011
    konateľspoločník
  • Michal Zimen od 25. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZIMSTAV, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 17,5 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 695,4 tis. €.

695,4 tis. €
Tržby
17,5 tis. €
Strata
695,5 tis. €
Celkové výnosy
164,1 tis. €
Aktíva
77,4 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
8,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,6 tis., 2022 42,8 tis., 2023 1,8 tis., 2024 13,4 tis., 2025 −17,5 tis.20218,6 tis.202242,8 tis.20231,8 tis.202413,4 tis.2025−17,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 369,6 tis., 2022 643,6 tis., 2023 661,9 tis., 2024 828,6 tis., 2025 695,4 tis.2021369,6 tis.2022643,6 tis.2023661,9 tis.2024828,6 tis.2025695,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 695,4 tis. € -17,5 tis. €
2024 828,6 tis. € 13,4 tis. €
2023 661,9 tis. € 1,8 tis. €
2022 643,6 tis. € 42,8 tis. €
2021 369,6 tis. € 8,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,8 tis. €
  • Zásoby959 €
  • Krátkodobé pohľadávky93,3 tis. €
  • Finančné účty34,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov89,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-17,5 tis. €
  • Rezervy1,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky617 €
  • Krátkodobé záväzky70,5 tis. €
  • Bankové úvery14,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZIMSTAV, s.r.o. v konkurze?

ZIMSTAV, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZIMSTAV, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZIMSTAV, s.r.o. tržby 695,4 tis. €.

Je firma ZIMSTAV, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZIMSTAV, s.r.o. vykázala stratu 17,5 tis. €.

Je ZIMSTAV, s.r.o. platiteľom DPH?

ZIMSTAV, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZIMSTAV, s.r.o. sídli?

ZIMSTAV, s.r.o. má sídlo na adrese Antona Horeckého 957/8, Varín, 013 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026