Jenit, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46057374
DIČ: 2023231441
IČ DPH: SK2023231441
Nejedlého 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nejedlého 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 2. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 4. 2011
Spisová značka: Sro/71092/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; počítačové služby; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Jenčik od 2. 3. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Jenit, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 82,5 tis. € a tržby jej narástli o 412 % na 136,8 tis. €.

136,8 tis. €
Tržby
82,5 tis. €
Zisk
107,5 tis. €
Aktíva
88,0 tis. €
Vlastné imanie
18 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 88,4 tis., 2022 107,0 tis., 2023 97,9 tis., 2024 −4,4 tis., 2025 82,5 tis.202188,4 tis.2022107,0 tis.202397,9 tis.2024−4,4 tis.202582,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 154,1 tis., 2022 160,0 tis., 2023 154,5 tis., 2024 26,7 tis., 2025 136,8 tis.2021154,1 tis.2022160,0 tis.2023154,5 tis.202426,7 tis.2025136,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 136,8 tis. € 82,5 tis. €
2024 26,7 tis. € -4,4 tis. €
2023 154,5 tis. € 97,9 tis. €
2022 160,0 tis. € 107,0 tis. €
2021 154,1 tis. € 88,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie88,0 tis. €
  • Záväzky19,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Jenit, s. r. o. v konkurze?

Jenit, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Jenit, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Jenit, s. r. o. tržby 136,8 tis. €.

Je firma Jenit, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Jenit, s. r. o. dosiahla zisk 82,5 tis. €.

Je Jenit, s. r. o. platiteľom DPH?

Jenit, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Jenit, s. r. o. sídli?

Jenit, s. r. o. má sídlo na adrese Nejedlého 10, Bratislava, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026