V a V team s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46057056
DIČ: 2023237612
IČ DPH: SK2023237612
Madvova 606, Nitrianske Rudno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Madvova 606, Nitrianske Rudno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.61
Dátum vzniku: 31. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2011
Spisová značka: Sro/24330/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; kovoobrábanie; galvanizácia kovov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Šúňová od 6. 11. 2017
    konateľspoločník
  • Vladimír Vrška od 31. 3. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť V a V team s. r. o. v roku 2024 znížila zisk o 38 % na 8,6 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 759,5 tis. €.

759,5 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
414,6 tis. €
Aktíva
62,5 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 5,2 tis., 2021 7,1 tis., 2022 7,4 tis., 2023 13,7 tis., 2024 8,6 tis.20205,2 tis.20217,1 tis.20227,4 tis.202313,7 tis.20248,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 710,3 tis., 2021 697,4 tis., 2022 733,8 tis., 2023 783,9 tis., 2024 759,5 tis.2020710,3 tis.2021697,4 tis.2022733,8 tis.2023783,9 tis.2024759,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 759,5 tis. € 8,6 tis. €
2023 783,9 tis. € 13,7 tis. €
2022 733,8 tis. € 7,4 tis. €
2021 697,4 tis. € 7,1 tis. €
2020 710,3 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie62,5 tis. €
  • Záväzky352,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V a V team s. r. o. v konkurze?

V a V team s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V a V team s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala V a V team s. r. o. tržby 759,5 tis. €.

Je firma V a V team s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 V a V team s. r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je V a V team s. r. o. platiteľom DPH?

V a V team s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V a V team s. r. o. sídli?

V a V team s. r. o. má sídlo na adrese Madvova 606, Nitrianske Rudno, 972 26.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026