Teamsales s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46056301
DIČ: 2023226007
IČ DPH: SK2023226007
Kutlíkova 1755/17, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kutlíkova 1755/17, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.90
Dátum vzniku: 16. 3. 2011
Základné imanie: 166,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2011
Spisová značka: Sro/103293/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Teamsales s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 195 % na 5,9 mil. € a tržby jej narástli o 53 % na 39,7 mil. €.

39,7 mil. €
Tržby
5,9 mil. €
Zisk
40,3 mil. €
Celkové výnosy
16,7 mil. €
Aktíva
11,4 mil. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
24,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 828,9 tis., 2022 2,2 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,0 mil., 2025 5,9 mil.2021828,9 tis.20222,2 mil.20231,7 mil.20242,0 mil.20255,9 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,9 mil., 2022 19,1 mil., 2023 21,8 mil., 2024 26,0 mil., 2025 39,7 mil.20219,9 mil.202219,1 mil.202321,8 mil.202426,0 mil.202539,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,7 mil. € 5,9 mil. €
2024 26,0 mil. € 2,0 mil. €
2023 21,8 mil. € 1,7 mil. €
2022 19,1 mil. € 2,2 mil. €
2021 9,9 mil. € 828,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok150,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok169,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,7 mil. €
  • Zásoby66,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky320,7 tis. €
  • Finančné účty12,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie8,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie166,0 tis. €
  • Fondy zo zisku16,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,9 mil. €
  • Rezervy279,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky28,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Teamsales s.r.o. v konkurze?

Teamsales s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Teamsales s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Teamsales s.r.o. tržby 39,7 mil. €.

Je firma Teamsales s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Teamsales s.r.o. dosiahla zisk 5,9 mil. €.

Je Teamsales s.r.o. platiteľom DPH?

Teamsales s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Teamsales s.r.o. sídli?

Teamsales s.r.o. má sídlo na adrese Kutlíkova 1755/17, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026