Krenselo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46054634
DIČ: 2023220155
Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 4. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/71183/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • WOOLAROC Česká republika, akciová společnost od 1. 6. 2018
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2017

Spoločnosť Krenselo s. r. o. v roku 2017 zvýšila zisk o 19 % na 10,1 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 623,2 tis. €.

623,2 tis. €
Tržby
10,1 tis. €
Zisk
54,7 tis. €
Aktíva
44,0 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2013 3,9 tis., 2014 7,3 tis., 2015 8,4 tis., 2016 8,4 tis., 2017 10,1 tis.20133,9 tis.20147,3 tis.20158,4 tis.20168,4 tis.201710,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2013 318,6 tis., 2014 474,7 tis., 2015 547,4 tis., 2016 587,7 tis., 2017 623,2 tis.2013318,6 tis.2014474,7 tis.2015547,4 tis.2016587,7 tis.2017623,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2017 623,2 tis. € 10,1 tis. €
2016 587,7 tis. € 8,4 tis. €
2015 547,4 tis. € 8,4 tis. €
2014 474,7 tis. € 7,3 tis. €
2013 318,6 tis. € 3,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2017

Pasíva

  • Vlastné imanie44,0 tis. €
  • Záväzky10,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Krenselo s. r. o. v konkurze?

Krenselo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Krenselo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 mala Krenselo s. r. o. tržby 623,2 tis. €.

Je firma Krenselo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2017 Krenselo s. r. o. dosiahla zisk 10,1 tis. €.

Kde firma Krenselo s. r. o. sídli?

Krenselo s. r. o. má sídlo na adrese Sedmokrásková 6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026