KOVOSTAV SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46049002
DIČ: 2023214963
IČ DPH: SK2023214963
Plavecký Štvrtok 736, Plavecký Štvrtok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Plavecký Štvrtok 736, Plavecký Štvrtok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.99
Dátum vzniku: 22. 2. 2011
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 6. 2011
Spisová značka: Sro/70911/B
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavel Habuda od 22. 2. 2011
    konateľ
  • Richard Habuda od 22. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVOSTAV SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 8,8 tis. € a tržby jej narástli o 557 % na 265,6 tis. €.

265,6 tis. €
Tržby
8,8 tis. €
Zisk
270,5 tis. €
Celkové výnosy
458,1 tis. €
Aktíva
59,5 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
10,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,1 tis., 2022 3,0 tis., 2023 26,8 tis., 2024 9,3 tis., 2025 8,8 tis.2021−6,1 tis.20223,0 tis.202326,8 tis.20249,3 tis.20258,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,5 tis., 2022 35,2 tis., 2023 60,6 tis., 2024 40,4 tis., 2025 265,6 tis.202135,5 tis.202235,2 tis.202360,6 tis.202440,4 tis.2025265,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 265,6 tis. € 8,8 tis. €
2024 40,4 tis. € 9,3 tis. €
2023 60,6 tis. € 26,8 tis. €
2022 35,2 tis. € 3,0 tis. €
2021 35,5 tis. € -6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok234,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky195,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky21,6 tis. €
  • Finančné účty6,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov43,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,8 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky25,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky372,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVOSTAV SK, s. r. o. v konkurze?

KOVOSTAV SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVOSTAV SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVOSTAV SK, s. r. o. tržby 265,6 tis. €.

Je firma KOVOSTAV SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVOSTAV SK, s. r. o. dosiahla zisk 8,8 tis. €.

Je KOVOSTAV SK, s. r. o. platiteľom DPH?

KOVOSTAV SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVOSTAV SK, s. r. o. sídli?

KOVOSTAV SK, s. r. o. má sídlo na adrese Plavecký Štvrtok 736, Plavecký Štvrtok, 900 68.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026