TIKA TEAM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46042512
DIČ: 2023226073
IČ DPH: SK2023226073
Konopná 3990/1, Veľký Meder

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konopná 3990/1, Veľký Meder Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 16. 3. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 7. 2011
Spisová značka: Sro/27148/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tibor Hacsik od 16. 3. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TIKA TEAM s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 83 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 337,5 tis. €.

337,5 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
350,8 tis. €
Celkové výnosy
521,8 tis. €
Aktíva
145,4 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
46,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 464, 2022 −8,8 tis., 2023 13,8 tis., 2024 18,4 tis., 2025 3,2 tis.20214642022−8,8 tis.202313,8 tis.202418,4 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 279,9 tis., 2022 417,7 tis., 2023 758,0 tis., 2024 547,7 tis., 2025 337,5 tis.2021279,9 tis.2022417,7 tis.2023758,0 tis.2024547,7 tis.2025337,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 337,5 tis. € 3,2 tis. €
2024 547,7 tis. € 18,4 tis. €
2023 758,0 tis. € 13,8 tis. €
2022 417,7 tis. € -8,8 tis. €
2021 279,9 tis. € 464 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok125,0 tis. €
  • Zásoby34,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky6 €
  • Krátkodobé pohľadávky199,7 tis. €
  • Finančné účty162,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy385,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-248,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,2 tis. €
  • Rezervy2,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky35,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky152,6 tis. €
  • Bankové úvery185,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TIKA TEAM s. r. o. v konkurze?

TIKA TEAM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TIKA TEAM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TIKA TEAM s. r. o. tržby 337,5 tis. €.

Je firma TIKA TEAM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TIKA TEAM s. r. o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je TIKA TEAM s. r. o. platiteľom DPH?

TIKA TEAM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TIKA TEAM s. r. o. sídli?

TIKA TEAM s. r. o. má sídlo na adrese Konopná 3990/1, Veľký Meder, 932 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026