ZION5, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46034285
DIČ: 2023195493
IČ DPH: SK2023195493
Bosákova 7, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bosákova 7, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.11
Dátum vzniku: 15. 2. 2011
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2014
Spisová značka: Sro/70715/B
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov; vydavateľská činnosť; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Janáči od 15. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZION5, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 87 % na 8,2 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 64,7 tis. €.

64,7 tis. €
Tržby
8,2 tis. €
Zisk
108,8 tis. €
Aktíva
101,2 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,2 tis., 2022 8,7 tis., 2023 2,0 tis., 2024 4,4 tis., 2025 8,2 tis.202111,2 tis.20228,7 tis.20232,0 tis.20244,4 tis.20258,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 123,6 tis., 2022 102,2 tis., 2023 129,8 tis., 2024 88,9 tis., 2025 64,7 tis.2021123,6 tis.2022102,2 tis.2023129,8 tis.202488,9 tis.202564,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 64,7 tis. € 8,2 tis. €
2024 88,9 tis. € 4,4 tis. €
2023 129,8 tis. € 2,0 tis. €
2022 102,2 tis. € 8,7 tis. €
2021 123,6 tis. € 11,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie101,2 tis. €
  • Záväzky7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZION5, s. r. o. v konkurze?

ZION5, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZION5, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZION5, s. r. o. tržby 64,7 tis. €.

Je firma ZION5, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZION5, s. r. o. dosiahla zisk 8,2 tis. €.

Je ZION5, s. r. o. platiteľom DPH?

ZION5, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZION5, s. r. o. sídli?

ZION5, s. r. o. má sídlo na adrese Bosákova 7, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026