ENDO-EW s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46026185
DIČ: 2023180170
Dedovec 1062/88, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dedovec 1062/88, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 27. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/23997/R
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Eva Wallenfelsová od 27. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ENDO-EW s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 55 % na 12,9 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 95,8 tis. €.

95,8 tis. €
Tržby
12,9 tis. €
Zisk
57,1 tis. €
Aktíva
29,2 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 922, 2022 4,0 tis., 2023 3,0 tis., 2024 8,3 tis., 2025 12,9 tis.202192220224,0 tis.20233,0 tis.20248,3 tis.202512,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 56,5 tis., 2022 60,7 tis., 2023 75,7 tis., 2024 83,9 tis., 2025 95,8 tis.202156,5 tis.202260,7 tis.202375,7 tis.202483,9 tis.202595,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 95,8 tis. € 12,9 tis. €
2024 83,9 tis. € 8,3 tis. €
2023 75,7 tis. € 3,0 tis. €
2022 60,7 tis. € 4,0 tis. €
2021 56,5 tis. € 922 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,2 tis. €
  • Záväzky27,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ENDO-EW s. r. o. v konkurze?

ENDO-EW s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ENDO-EW s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ENDO-EW s. r. o. tržby 95,8 tis. €.

Je firma ENDO-EW s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ENDO-EW s. r. o. dosiahla zisk 12,9 tis. €.

Kde firma ENDO-EW s. r. o. sídli?

ENDO-EW s. r. o. má sídlo na adrese Dedovec 1062/88, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026