XEMAR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46024387
DIČ: 2023186814
IČ DPH: SK2023186814
M. Rázusa 22, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M. Rázusa 22, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 4. 2. 2011
Základné imanie: 11,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2013
Spisová značka: Sro/19591/S
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Annamária Mlčalová od 21. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Milan Mlčal od 27. 3. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť XEMAR s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 99 % na 1,8 tis. € a tržby jej narástli o 58 % na 206,5 tis. €.

206,5 tis. €
Tržby
1,8 tis. €
Strata
222,9 tis. €
Celkové výnosy
191,4 tis. €
Aktíva
16,5 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
41,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 42,1 tis., 2022 23,3 tis., 2023 −59,3 tis., 2024 −128,6 tis., 2025 −1,8 tis.202142,1 tis.202223,3 tis.2023−59,3 tis.2024−128,6 tis.2025−1,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 399,3 tis., 2022 359,7 tis., 2023 323,2 tis., 2024 130,9 tis., 2025 206,5 tis.2021399,3 tis.2022359,7 tis.2023323,2 tis.2024130,9 tis.2025206,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 206,5 tis. € -1,8 tis. €
2024 130,9 tis. € -128,6 tis. €
2023 323,2 tis. € -59,3 tis. €
2022 359,7 tis. € 23,3 tis. €
2021 399,3 tis. € 42,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,5 tis. €
  • Záväzky174,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma XEMAR s.r.o. v konkurze?

XEMAR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma XEMAR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala XEMAR s.r.o. tržby 206,5 tis. €.

Je firma XEMAR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 XEMAR s.r.o. vykázala stratu 1,8 tis. €.

Je XEMAR s.r.o. platiteľom DPH?

XEMAR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma XEMAR s.r.o. sídli?

XEMAR s.r.o. má sídlo na adrese M. Rázusa 22, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026