R&M GROUP s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46008250
DIČ: 2023179224
IČ DPH: SK2023179224
Hviezdoslavova 1585/1A, Senica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavova 1585/1A, Senica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 25. 1. 2011
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 1. 2011
Spisová značka: Sro/26817/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností ( realitná činnosť ); kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Sládek od 25. 1. 2011
    konateľspoločník
  • Richard Ondrejkovič od 25. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R&M GROUP s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 80,8 tis. € a tržby jej klesli o 57 % na 126,0 tis. €.

126,0 tis. €
Tržby
80,8 tis. €
Zisk
661,9 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
209,5 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
−66,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −11,2 tis., 2022 37,4 tis., 2023 27,7 tis., 2024 4,1 tis., 2025 80,8 tis.2021−11,2 tis.202237,4 tis.202327,7 tis.20244,1 tis.202580,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 76,3 tis., 2022 234,3 tis., 2023 224,2 tis., 2024 290,0 tis., 2025 126,0 tis.202176,3 tis.2022234,3 tis.2023224,2 tis.2024290,0 tis.2025126,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 126,0 tis. € 80,8 tis. €
2024 290,0 tis. € 4,1 tis. €
2023 224,2 tis. € 27,7 tis. €
2022 234,3 tis. € 37,4 tis. €
2021 76,3 tis. € -11,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok315,1 tis. €
  • Zásoby923,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky185,1 tis. €
  • Finančné účty70,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy364,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-246,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie80,8 tis. €
  • Rezervy514 €
  • Dlhodobé záväzky-98,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,3 mil. €
  • Bankové úvery56,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R&M GROUP s.r.o. v konkurze?

R&M GROUP s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R&M GROUP s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R&M GROUP s.r.o. tržby 126,0 tis. €.

Je firma R&M GROUP s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R&M GROUP s.r.o. dosiahla zisk 80,8 tis. €.

Je R&M GROUP s.r.o. platiteľom DPH?

R&M GROUP s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R&M GROUP s.r.o. sídli?

R&M GROUP s.r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavova 1585/1A, Senica, 905 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026