MA Prestige s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46007245
DIČ: 2023174505
IČ DPH: SK2023174505
Legionárska 1853/95, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Legionárska 1853/95, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 18. 1. 2011
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 27. 3. 2012
Spisová značka: Sro/38648/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod /alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Malo od 11. 7. 2019
    konateľspoločník
  • Zuzana Ambrožová od 24. 7. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MA Prestige s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,5 tis. € a tržby jej narástli o 139 % na 123,3 tis. €.

123,3 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
74,5 tis. €
Aktíva
11,2 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 81, 2022 927, 2023 348, 2024 3,7 tis., 2025 −1,5 tis.2021812022927202334820243,7 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,4 tis., 2022 63,8 tis., 2023 55,2 tis., 2024 51,6 tis., 2025 123,3 tis.202162,4 tis.202263,8 tis.202355,2 tis.202451,6 tis.2025123,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 123,3 tis. € -1,5 tis. €
2024 51,6 tis. € 3,7 tis. €
2023 55,2 tis. € 348 €
2022 63,8 tis. € 927 €
2021 62,4 tis. € 81 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,2 tis. €
  • Záväzky63,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MA Prestige s. r. o. v konkurze?

MA Prestige s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MA Prestige s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MA Prestige s. r. o. tržby 123,3 tis. €.

Je firma MA Prestige s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MA Prestige s. r. o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Je MA Prestige s. r. o. platiteľom DPH?

MA Prestige s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MA Prestige s. r. o. sídli?

MA Prestige s. r. o. má sídlo na adrese Legionárska 1853/95, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026