syntagma s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46001468
DIČ: 2023178355
Kupeckého 8, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kupeckého 8, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 19. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/131761/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konenčnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Eva Štangová od 4. 8. 2020
    konateľ
  • JUDr. Veronika Halčínová od 25. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť syntagma s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 3,0 tis. € a tržby jej narástli o 83 % na 6,4 tis. €.

6,4 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
32,2 tis. €
Aktíva
29,3 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 266, 2022 155, 2023 236, 2024 37, 2025 3,0 tis.20212662022155202323620243720253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,4 tis., 2022 13,2 tis., 2023 5,9 tis., 2024 3,5 tis., 2025 6,4 tis.202112,4 tis.202213,2 tis.20235,9 tis.20243,5 tis.20256,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,4 tis. € 3,0 tis. €
2024 3,5 tis. € 37 €
2023 5,9 tis. € 236 €
2022 13,2 tis. € 155 €
2021 12,4 tis. € 266 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,3 tis. €
  • Záväzky2,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma syntagma s.r.o. v konkurze?

syntagma s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma syntagma s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala syntagma s.r.o. tržby 6,4 tis. €.

Je firma syntagma s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 syntagma s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Kde firma syntagma s.r.o. sídli?

syntagma s.r.o. má sídlo na adrese Kupeckého 8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026