Sandorf s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46001417
DIČ: 2023175484
IČ DPH: SK2023175484
Prievaly 79, Prievaly

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prievaly 79, Prievaly Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 19. 1. 2011
Základné imanie: 200,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 2. 2011
Spisová značka: Sro/26802/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľko…; výroba piva a sladu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Bílik od 19. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Sandorf s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 138,3 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 521,8 tis. €.

521,8 tis. €
Tržby
138,3 tis. €
Strata
640,1 tis. €
Celkové výnosy
720,6 tis. €
Aktíva
281,8 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť
42,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −19,3 tis., 2022 5,4 tis., 2023 7,9 tis., 2024 9,2 tis., 2025 −138,3 tis.2021−19,3 tis.20225,4 tis.20237,9 tis.20249,2 tis.2025−138,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 411,9 tis., 2022 596,3 tis., 2023 668,5 tis., 2024 683,6 tis., 2025 521,8 tis.2021411,9 tis.2022596,3 tis.2023668,5 tis.2024683,6 tis.2025521,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 521,8 tis. € -138,3 tis. €
2024 683,6 tis. € 9,2 tis. €
2023 668,5 tis. € 7,9 tis. €
2022 596,3 tis. € 5,4 tis. €
2021 411,9 tis. € -19,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok508,9 tis. €
  • Zásoby26,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky19,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky69,9 tis. €
  • Finančné účty94,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie200,0 tis. €
  • Kapitálové fondy631,1 tis. €
  • Fondy zo zisku3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-414,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-138,3 tis. €
  • Rezervy9,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky64,7 tis. €
  • Bankové úvery359,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sandorf s.r.o. v konkurze?

Sandorf s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sandorf s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Sandorf s.r.o. tržby 521,8 tis. €.

Je firma Sandorf s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Sandorf s.r.o. vykázala stratu 138,3 tis. €.

Je Sandorf s.r.o. platiteľom DPH?

Sandorf s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sandorf s.r.o. sídli?

Sandorf s.r.o. má sídlo na adrese Prievaly 79, Prievaly, 906 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026