iReset s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46001000
DIČ: 2023183734
IČ DPH: SK2023183734
Železničná 723, Veľká Lomnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 723, Veľká Lomnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 1. 2. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2019
Spisová značka: Sro/23982/P
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stavieb a ich zmien; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Štefaňák od 5. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť iReset s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 42 % na 6,8 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 220,6 tis. €.

220,6 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
220,6 tis. €
Celkové výnosy
179,4 tis. €
Aktíva
22,7 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
35,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 154, 2023 −12,3 tis., 2024 4,8 tis., 2025 6,8 tis.20211,1 tis.20221542023−12,3 tis.20244,8 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 112,9 tis., 2022 112,4 tis., 2023 145,6 tis., 2024 174,6 tis., 2025 220,6 tis.2021112,9 tis.2022112,4 tis.2023145,6 tis.2024174,6 tis.2025220,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 220,6 tis. € 6,8 tis. €
2024 174,6 tis. € 4,8 tis. €
2023 145,6 tis. € -12,3 tis. €
2022 112,4 tis. € 154 €
2021 112,9 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok29,6 tis. €
  • Zásoby90,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,0 tis. €
  • Finančné účty42,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy15,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-4,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky14,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky142,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma iReset s. r. o. v konkurze?

iReset s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma iReset s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala iReset s. r. o. tržby 220,6 tis. €.

Je firma iReset s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 iReset s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Je iReset s. r. o. platiteľom DPH?

iReset s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma iReset s. r. o. sídli?

iReset s. r. o. má sídlo na adrese Železničná 723, Veľká Lomnica, 059 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026