OPTIKA TATRY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45997390
DIČ: 2023233938
IČ DPH: SK2023233938
Tatranská Lomnica 14022, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 14022, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 016
Dátum vzniku: 28. 12. 1998
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 1. 2015
Spisová značka: Sro/24267/P
Predmet podnikania (výber): očná optika; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Emília Dičová od 26. 3. 2011
    konateľ
  • Martina Dičová od 27. 10. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť OPTIKA TATRY s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 6,6 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 88,7 tis. €.

88,7 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
29,2 tis. €
Aktíva
15,0 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,0 tis., 2022 −3,9 tis., 2023 3,9 tis., 2024 7,5 tis., 2025 6,6 tis.2021−4,0 tis.2022−3,9 tis.20233,9 tis.20247,5 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,6 tis., 2022 42,9 tis., 2023 59,8 tis., 2024 81,8 tis., 2025 88,7 tis.202129,6 tis.202242,9 tis.202359,8 tis.202481,8 tis.202588,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,7 tis. € 6,6 tis. €
2024 81,8 tis. € 7,5 tis. €
2023 59,8 tis. € 3,9 tis. €
2022 42,9 tis. € -3,9 tis. €
2021 29,6 tis. € -4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,0 tis. €
  • Záväzky14,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma OPTIKA TATRY s.r.o. v konkurze?

OPTIKA TATRY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma OPTIKA TATRY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala OPTIKA TATRY s.r.o. tržby 88,7 tis. €.

Je firma OPTIKA TATRY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 OPTIKA TATRY s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je OPTIKA TATRY s.r.o. platiteľom DPH?

OPTIKA TATRY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma OPTIKA TATRY s.r.o. sídli?

OPTIKA TATRY s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 14022, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026