Clus Mont s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45996938
DIČ: 2023250570
IČ DPH: SK2023250570
Ješkova Ves 32, Ješkova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ješkova Ves 32, Ješkova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 13. 4. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 6. 2011
Spisová značka: Sro/24373/R
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Bujna od 13. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Clus Mont s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 17 % na 113,3 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 755,9 tis. €.

755,9 tis. €
Tržby
113,3 tis. €
Zisk
756,7 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
30,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 75,5 tis., 2022 104,3 tis., 2023 117,3 tis., 2024 136,8 tis., 2025 113,3 tis.202175,5 tis.2022104,3 tis.2023117,3 tis.2024136,8 tis.2025113,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 869,3 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,1 mil., 2025 755,9 tis.2021869,3 tis.20221,1 mil.20231,4 mil.20241,1 mil.2025755,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 755,9 tis. € 113,3 tis. €
2024 1,1 mil. € 136,8 tis. €
2023 1,4 mil. € 117,3 tis. €
2022 1,1 mil. € 104,3 tis. €
2021 869,3 tis. € 75,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok346,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty30,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy4,9 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie113,3 tis. €
  • Rezervy2,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky961 €
  • Krátkodobé záväzky254,5 tis. €
  • Bankové úvery21,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Clus Mont s. r. o. v konkurze?

Clus Mont s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Clus Mont s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Clus Mont s. r. o. tržby 755,9 tis. €.

Je firma Clus Mont s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Clus Mont s. r. o. dosiahla zisk 113,3 tis. €.

Je Clus Mont s. r. o. platiteľom DPH?

Clus Mont s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Clus Mont s. r. o. sídli?

Clus Mont s. r. o. má sídlo na adrese Ješkova Ves 32, Ješkova Ves, 958 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026