ATA Green, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45989443
DIČ: 2023178421
IČ DPH: SK2023178421
Veľká Okružná 17, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Okružná 17, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.12
Dátum vzniku: 20. 1. 2011
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 3. 2011
Spisová značka: Sro/54082/L
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ATA Green, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 16,7 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 494,2 tis. €.

494,2 tis. €
Tržby
16,7 tis. €
Zisk
499,6 tis. €
Celkové výnosy
261,8 tis. €
Aktíva
158,6 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
19,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,2 tis., 2022 92,7 tis., 2023 39,3 tis., 2024 13,3 tis., 2025 16,7 tis.2021−13,2 tis.202292,7 tis.202339,3 tis.202413,3 tis.202516,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,9 tis., 2022 1,2 mil., 2023 1,1 mil., 2024 597,8 tis., 2025 494,2 tis.202136,9 tis.20221,2 mil.20231,1 mil.2024597,8 tis.2025494,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 494,2 tis. € 16,7 tis. €
2024 597,8 tis. € 13,3 tis. €
2023 1,1 mil. € 39,3 tis. €
2022 1,2 mil. € 92,7 tis. €
2021 36,9 tis. € -13,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok72,9 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,4 tis. €
  • Zásoby29,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky32,6 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok20,0 tis. €
  • Finančné účty98,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku6,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov127,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,7 tis. €
  • Rezervy805 €
  • Dlhodobé záväzky48,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky53,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ATA Green, s. r. o. v konkurze?

ATA Green, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ATA Green, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ATA Green, s. r. o. tržby 494,2 tis. €.

Je firma ATA Green, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ATA Green, s. r. o. dosiahla zisk 16,7 tis. €.

Je ATA Green, s. r. o. platiteľom DPH?

ATA Green, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ATA Green, s. r. o. sídli?

ATA Green, s. r. o. má sídlo na adrese Veľká Okružná 17, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026