Dens center s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45989290
DIČ: 2023236182
SNP 91, Šurany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 91, Šurany Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 29. 5. 1996
Základné imanie: 5,0 tis. €
Predmet podnikania (výber): Provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich; a jejich odstraňování

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Hlavačková od 29. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dens center s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 13 % na 62,1 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 199,3 tis. €.

199,3 tis. €
Tržby
62,1 tis. €
Zisk
200,4 tis. €
Celkové výnosy
495,1 tis. €
Aktíva
439,8 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť
85,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,9 tis., 2022 56,4 tis., 2023 61,8 tis., 2024 71,8 tis., 2025 62,1 tis.202158,9 tis.202256,4 tis.202361,8 tis.202471,8 tis.202562,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 178,7 tis., 2022 176,4 tis., 2023 193,9 tis., 2024 213,5 tis., 2025 199,3 tis.2021178,7 tis.2022176,4 tis.2023193,9 tis.2024213,5 tis.2025199,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 199,3 tis. € 62,1 tis. €
2024 213,5 tis. € 71,8 tis. €
2023 193,9 tis. € 61,8 tis. €
2022 176,4 tis. € 56,4 tis. €
2021 178,7 tis. € 58,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,1 tis. €
  • Finančné účty433,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov367,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie62,1 tis. €
  • Rezervy131 €
  • Dlhodobé záväzky37,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dens center s.r.o. v konkurze?

Dens center s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dens center s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dens center s.r.o. tržby 199,3 tis. €.

Je firma Dens center s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dens center s.r.o. dosiahla zisk 62,1 tis. €.

Kde firma Dens center s.r.o. sídli?

Dens center s.r.o. má sídlo na adrese SNP 91, Šurany, 942 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026