VAM SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45988897
DIČ: 2023177101
Štúrova 361/25, Zborov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 361/25, Zborov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 26. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/23954/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchood) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Gulák od 26. 1. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VAM SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 138 % na 8,7 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 93,3 tis. €.

93,3 tis. €
Tržby
8,7 tis. €
Zisk
31,7 tis. €
Aktíva
30,7 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 959, 2023 1,1 tis., 2024 3,6 tis., 2025 8,7 tis.20211,2 tis.202295920231,1 tis.20243,6 tis.20258,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 148,6 tis., 2022 143,8 tis., 2023 162,5 tis., 2024 129,1 tis., 2025 93,3 tis.2021148,6 tis.2022143,8 tis.2023162,5 tis.2024129,1 tis.202593,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,3 tis. € 8,7 tis. €
2024 129,1 tis. € 3,6 tis. €
2023 162,5 tis. € 1,1 tis. €
2022 143,8 tis. € 959 €
2021 148,6 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,7 tis. €
  • Záväzky966 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VAM SK s. r. o. v konkurze?

VAM SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VAM SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VAM SK s. r. o. tržby 93,3 tis. €.

Je firma VAM SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VAM SK s. r. o. dosiahla zisk 8,7 tis. €.

Kde firma VAM SK s. r. o. sídli?

VAM SK s. r. o. má sídlo na adrese Štúrova 361/25, Zborov, 086 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026