STENERGYS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45976368
DIČ: 2023159083
IČ DPH: SK2023159083
SNP 15/33, Žiar nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 15/33, Žiar nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.90
Dátum vzniku: 22. 12. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 6. 2011
Spisová značka: Sro/19389/S
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Uhrovič od 22. 12. 2010
    konateľ
  • SPORT TREND, s.r.o. od 24. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STENERGYS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 170 % na 9,3 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 146,5 tis. €.

146,5 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
141,3 tis. €
Aktíva
-98,9 tis. €
Vlastné imanie
170 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 tis., 2022 4,5 tis., 2023 3,1 tis., 2024 3,4 tis., 2025 9,3 tis.20211,1 tis.20224,5 tis.20233,1 tis.20243,4 tis.20259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 111,3 tis., 2022 149,4 tis., 2023 148,6 tis., 2024 155,6 tis., 2025 146,5 tis.2021111,3 tis.2022149,4 tis.2023148,6 tis.2024155,6 tis.2025146,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,5 tis. € 9,3 tis. €
2024 155,6 tis. € 3,4 tis. €
2023 148,6 tis. € 3,1 tis. €
2022 149,4 tis. € 4,5 tis. €
2021 111,3 tis. € 1,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-98,9 tis. €
  • Záväzky240,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STENERGYS, s.r.o. v konkurze?

STENERGYS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STENERGYS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STENERGYS, s.r.o. tržby 146,5 tis. €.

Je firma STENERGYS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STENERGYS, s.r.o. dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Je STENERGYS, s.r.o. platiteľom DPH?

STENERGYS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STENERGYS, s.r.o. sídli?

STENERGYS, s.r.o. má sídlo na adrese SNP 15/33, Žiar nad Hronom, 965 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026