Spotrebič Sk, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 45969868
DIČ: 2023163538
IČ DPH: SK2023163538
Pravenec 216, Pravenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pravenec 216, Pravenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 1. 1. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 1. 2011
Spisová značka: Sro/45826/R
Predmet podnikania (výber): výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu; výroba jednoduchých výrobkov z kovu; výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Dorotík od 31. 8. 2023
    konateľspoločník
  • Silvia Dorotíková od 26. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Spotrebič Sk, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 198 € a tržby jej klesli o 13 % na 277,5 tis. €.

277,5 tis. €
Tržby
198 €
Zisk
277,5 tis. €
Celkové výnosy
133,6 tis. €
Aktíva
45,5 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
6,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,3 tis., 2022 16,9 tis., 2023 −5,6 tis., 2024 4,7 tis., 2025 198202125,3 tis.202216,9 tis.2023−5,6 tis.20244,7 tis.2025198
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 364,4 tis., 2022 367,1 tis., 2023 326,7 tis., 2024 317,6 tis., 2025 277,5 tis.2021364,4 tis.2022367,1 tis.2023326,7 tis.2024317,6 tis.2025277,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 277,5 tis. € 198 €
2024 317,6 tis. € 4,7 tis. €
2023 326,7 tis. € -5,6 tis. €
2022 367,1 tis. € 16,9 tis. €
2021 364,4 tis. € 25,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,7 tis. €
  • Zásoby44,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky20,8 tis. €
  • Finančné účty63,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov36,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie198 €
  • Rezervy300 €
  • Krátkodobé záväzky42,0 tis. €
  • Bankové úvery45,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Spotrebič Sk, s.r.o. v konkurze?

Spotrebič Sk, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Spotrebič Sk, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Spotrebič Sk, s.r.o. tržby 277,5 tis. €.

Je firma Spotrebič Sk, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Spotrebič Sk, s.r.o. dosiahla zisk 198 €.

Je Spotrebič Sk, s.r.o. platiteľom DPH?

Spotrebič Sk, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Spotrebič Sk, s.r.o. sídli?

Spotrebič Sk, s.r.o. má sídlo na adrese Pravenec 216, Pravenec, 972 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026